Krótki tekst do cookiesów dodajemy w widgetach. Czytaj więcej kieruje do pełnej strony polityki cookies.

Projekt

Każda realizacja jest dla nas nowym, ciekawym wyzwaniem. Ale kiedy naszym klientem jest nasz wieloletni Partner biznesowy mobilizacja jest wyjątkowo duża. Tak właśnie było w trakcie projektu, który zrealizowaliśmy dla firmy Lenovo w jej warszawskim biurze. Wyposażyliśmy 4 sale konferencyjne w rozwiązania i sprzęt Lenovo ThinkSmart. Dzięki starannie dobranym urządzeniom, sale są w pełni przygotowane do samodzielnej pracy lub spotkań w większej grupie osób, a także do prowadzenia wideokonferencji i prezentacji. Obecne rozwiązanie istotnie podnosi komfort pracy wszystkich pracowników będących fizycznie w biurze, jak i tych łączących się zdalnie.

Zakres prac

We wszystkich salach konferencyjnych są zainstalowane dwa rodzaje urządzeń. „Pierwszy to Lenovo ThinkSmart Hub. Oparty na platformie Microsoft Teams, z czytelnym wyświetlaczem, czterema głośnikami i czterema mikrofonami. Idealny do mniejszych i średnich sal konferencyjnych” – tłumaczy Mikołaj Bobiński z Lenovo. „Drugi zastosowany produkt to zestaw Lenovo Think SmartCore – kompleksowe rozwiązanie, składające się z urządzenia komputerowego Think Smart Core z certyfikatem dla Microsoft Teams Rooms, panel sterowania Think Smart Controller, który umożliwia rozpoczęcie spotkania jednym kliknięciem, inteligentną kamerę Think Smart Cam opartą na sztucznej inteligencji, a także inteligentny soundbar oraz mikrofony” – dodaje.

„Projekt rewitalizacji biur firmy Lenovo oraz wyposażenie sal w rozwiązania i sprzęt Lenovo ThinkSmart był dla nas bardzo ważnym i ambitnym zadaniem. Całość przeprowadzanych działań sprawiła, że powstały idealne miejsca pracy, wyposażone w nowoczesne zestawy telekonferencyjne, które poprawiały jakość pracy i spotkań pracowników firmy Lenovo. Jest nam niezmiernie miło, że firma Lenovo powierzyła nam to zadanie – mówi Piotr Wypijewski, prezes firmy. Jeśli chcecie zobaczyć efekt końcowy zachęcamy do obejrzenia filmu 😊https://youtu.be/SUGBc2sTGRU