Krótki tekst do cookiesów dodajemy w widgetach. Czytaj więcej kieruje do pełnej strony polityki cookies.

kwiecień11

Pojawiają się głosy, iż niektórzy czują lekki przesyt tematem sztucznej inteligencji. Ale dynamika rozwoju jest tak ogromna, a wątek na tyle ważny, że Statim Integrator jako firma IT nie może pozostać obojętna na to, co dzieje się w świecie AI.

Dlatego niezmiernie się cieszymy, że firma Lenovo, nasz technologiczny partner, podejmuje ten temat już po raz kolejny w niezwykle ciekawej serii webinarów #LenovoAcademy.

Tym razem na spotkanie został zaproszony prof. Andrzej Dragan – polski uczony zajmujący się łączeniem teorii względności z fizyką kwantową. Z pewnością zapowiada się bardzo interesujący wykład, podczas którego ekspert będzie mówił o tym, czy AI dorówna ludzkiej inteligencji i jak wpłynie na społeczeństwo.

Dla nas to tym bardziej wyjątkowe wydarzenie, bo całość spotkania będzie nagrywana w Showroomie Statim Integrator.

W imieniu organizatora – firmy Lenovo – i naszym, zapraszamy serdecznie do rejestracji na bezpłatny webinar, który odbędzie się 16 kwietnia w godzinach 11.00-12.30. 

Link do rejestracji:  https://videos.emea.lenovo.com/odkrywamy-prawd-na-temat-ai/17e579edf51c4139e2fa?cid=pl:email:t5j9og

Do zobaczenia!