Krótki tekst do cookiesów dodajemy w widgetach. Czytaj więcej kieruje do pełnej strony polityki cookies.

styczeń5

System MagicInfo do zarządzania treściami, urządzeniami i danymi firmy Samsung wykorzystujemy w naszych projektach od bardzo dawna. Wielokrotnie sprawdził się w realizacjach #digitalsignage. Mamy na koncie kilkaset takich instalacji.

System składa się z: Authora, czyli narzędzia do tworzenia treści; Servera, który umożliwia kompleksowe zarządzanie komunikatami, w tym np. tworzenie harmonogramów i playlist oraz Playera odpowiadającego za wyświetlanie treści w dowolnym formacie.

Co przekonuje nas i naszych klientów do zastosowania tych rozwiązań?

Oto niektóre argumenty:
▪️ Intuicyjny interfejs
▪️ Możliwość zarządzania urządzeniami z dowolnego komputera przy wykorzystaniu przeglądarki www
▪️ Monitorowanie urządzeń w czasie rzeczywistym
▪️ Statystyki pracy urządzeń i wyświetlanych treści
▪️ Możliwość tworzenia harmonogramu pracy i ustawień urządzeń
▪️ Tworzenie interaktywnych contentów
▪️ Kompatybilność z dowolną bazą danych
▪️ Dzierżawa przestrzeni serwerowej – opcja udostępniania jednego serwera różnym niepowiązanym organizacjom.
System MagicInfo to produkt stworzony i rozwijany przez globalnego lidera Digital Signage – Firmę Samsung Electronics. Warto także dodać, że w większości monitorów Samsunga na stałe wbudowany jest player wiec nie ma potrzeby kupowania dodatkowo tego urządzenia. Ponadto jeśli Klient zaopatrzy się w wybrane monitory firmy Samsung, MagicInfo w wersji lite jest dostępny bezpłatnie do 25 licencji na jeden serwer.Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami Statim Integrator, którzy przygotują ofertę, a także do wizyty w naszym Showroomie Cyfrowej Transformacji, w którym możemy zaprezentować powyższe rozwiązania. https://lnkd.in/eS3MYvug
#magicinfo #digitalsignage #samsung #tv #av #audio #wideo